magazynier, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,500 - 4,500 PLN / M-C

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

adrianna piech+48 693744344
numer referencyjny
/181/01/2019/AP - 55964

opis stanowiska

Masz uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenia w operowaniu wózkiem widłowym, chcesz poszerzać doświadczenie w znanej i cenionej firmie międzynarodowej ?

Mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy:

operator woka widłowego/magazynier

oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie produkującej opakowania
  • bardzo dobre wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem pracy w firmie i nabywanymi umiejętnościami na początek 3 500 zł brutto.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez pośrednictwa agencji
  • miesięczna premia 10%-20%
  • świetna atmosfera, personalne podejście do każdego pracownika zgrany zespół pracowników i doskonałe warunki pracy, wysoki standard zakładu

zadania

  • prace magazynowe, ręczne
  • obsługa wózka widłowego wysokiego składu
  • obsługa skanera

oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózka widłowego
  • doświadczenia w obsłudze wózka widłowego, mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka wysokiego składu
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym.

Агентство занятости - номер записи 47