magazynier, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,400 - 4,000 PLN / M-C

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

adrianna piech+48 693744344
numer referencyjny
/251/06/2019/AP - 58996

opis stanowiska

Masz uprawnienia na wózki widłowe UDT i chociaż niewielkie doświadczenia w operowaniu wózkiem widłowym? Szukasz stałej pracy, gdzie będziesz poszerzać swoje doświadczenie w tym zakresie ?

Mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy:  magazynier

oferujemy

  • Praca w cenionej międzynarodowej firmie
  • praca w systemie dwuzmianowym : 7.00-15.00 , 13.00-21.00
  • bardzo dobre wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem pracy w firmie i nabywanymi umiejętnościami na początek
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio przez firmę.
  • świetna atmosfera, personalne podejście do każdego pracownika zgrany zespół pracowników i doskonałe warunki pracy, wysoki standard zakładu
  • różnego rodzaju benefity i dodatki do wynagrodzenia.

zadania

  • prace magazynowe: załadunek i rozładunek towaru
  • obsługa wózka widłowego
  • kompletacja zmówień

oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózka widłowego UDT
  • doświadczenia w obsłudze wózka widłowego mile widziane
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym.
  • motywacja do pracy