magazynier, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

monika duszyńska+48 695952109
numer referencyjny
/295/11/2019/MD - 61523

opis stanowiska

Rusza w Łodzi nowy projekt, do którego dla Klienta poszukujemy osób do stałego zatrudnienia!!

Zatrudnienie "od zaraz", praca do długofalowej współpracy. Zorganizowany dojazd dla osób spoza Łodzi (kierunki m.in Opoczno, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalskich itp.)

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa plus premie już od pierwszego dnia)
  • pracę od poniedziałku do piątku (trzy zmiany)
  • lub pracę tylko na weekendy (piątki, soboty, niedziele, dwie zmiany)

zadania

Dla osób, które posiadają uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym (potwierdzonym przez UDT)

  • załadunek i rozładunek dostaw komponentów
  • dowóz produktów na magazyn
  • dowóz półproduktów na linie produkcyjne

Dla osób, które NIE posiadają uprawnień do kierowania wózkiem widłowym

  • prace transportowe wewnątrz magazynu
  • praca ze skanerem, liczenie towaru
  • komplementacja zamówień

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie dwu lub trzy zmianowym
  • gotowość do pracy od poniedziałku do piątku lub w weekendy (piątek-niedziela)