magazynier, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
7
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

małgorzata jach+48 725 305 705
numer referencyjny
/286/08/2020/MJ - 65484

opis stanowiska

Szukasz pracy w obszarze magazynu? Mamy ofertę dla Ciebie. Masz uprawnienia UDT bądź prawo jazdy kat. B? - Super. Nie masz? - Nic nie szkodzi. Dopasujemy ofertę pod Ciebie.

oferujemy

  • pracę w systemie 2- lub 3-zmianowym;
  • wynagrodzenie 17-19zł brutto, premia frekwencyjna 200zł, premia uznaniowa do 10% podstawy wynagrodzenia;
  • wolne weekendy (dla chętnych praca w soboty - płatne 100%);
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, pula zniżek);
  • bon Sodexo - 250zł za polecenie osoby;

zadania

  • praca na magazynie (pakowanie, przepakowywanie, streczowanie palet);
  • obsługa wózka ciągnikowego, rozwożenie komponentów na linię produkcyjną, pakowanie oraz rozpakowywanie wózka ciągnikowego;
  • obsługa wózka widłowego;

oczekujemy

  • zaangażowania;
  • chęci do pracy;
  • dyspozycyjności do pracy "od zaraz";