magazynier, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,900 PLN / M-C

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

aleksandra niedźwiedź-kostecka+48 571803743
numer referencyjny
/270/11/2020/AN - 66632

opis stanowiska

czy posiadasz wiedzę z branży sanitarnej? może dodatkowo masz uprawnienia do obsługi wózków widłowych? mamy dla Ciebie ofertę pracy na stanowisku magazyniera!

oferujemy

  • praca w systemie 2-zmianowym (7-15, 15-23) od poniedziałku do piątku
  • możliwość nadgodzin i pracy w soboty (8-13)
  • współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie na dłuższy okres
  • pensje na poziomie 3900zł/mc brutto plus system premiowy po okresie próbnym

zadania

  • obowiązki związane z przepływem towaru (zamówienia, dostawy)
  • kontakt z klientem przy realizacji zamówień
  • praca ze skanerem
  • obsługa wózków widłowych

oczekujemy

  • znajomości produktów i wiedzy z branży sanitarnej
  • uprawnienia UDT operatora wózków widłowych będą dodatkowym atutem
  • mile widziane prawo jazdy
  • komunikatywność, szybkość przyswajania wiedzy
  • zamiłowanie do pracy z ludźmi i klientem