magazynier, mszczonów

lokalizacja
mszczonów, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

izabella przywojska+48 697140403
numer referencyjny
/310/11/2020/IP - 66671

opis stanowiska

Jesteś ciekawy jak wygląda praca u jednego z największych ekspertów z zakresu logistyki przemysłowej??? Chciałbyś dołączyć do zespołu, który tworzą zgrani ludzie???

Dla naszego Klienta we Mszczonowie, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

magazynier (mile widziane uprawnienia na wózek widłowy)

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (wszystkie składki odprowadzane, płatne L4, płatny urlop)
  • po 6 miesiącach zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • praca w systemie 2-zmianowym (6-14, 11-19)
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz

zadania

  • sortowanie paczek
  • praca ze skanerem
  • rozładunek i załadunek aut
  • przygotowywanie i kompletacja zleceń dla klientów
  • 80% pracy polega na pobraniu paczki ( części samochodowe), następnie przeniesienia jej do metalowego kosza ( wymiar kosza to 1m x 2m ) i zeskanowaniu kodu kreskowego danej paczki
  • pod koniec dnia następuje załadunek koszy na auto typu naczepa
  • obsługa komputera i skanera magazynowego - wystosowanie maila, podstawowe uzupełnienie danych w Excel (godzina wyjazdu/przyjazdu auta)
  • dla osób posiadających uprawnienia na wózki widłowe - praca przy użyciu wózka czołowego polegać będzie na przemieszczaniu asortymentu z pola odkładczego na auto (typu naczepa)

oczekujemy

  • mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych czołowych
  • gotowość do pracy zmianowej (dwie zmiany)
  • mile widzialne doświadczenie w pracy w magazynie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • podstawowa znajomość obsługi komputera i programu Excel