magazynier, nowy sącz

lokalizacja
nowy sącz, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,100 - 3,300 PLN / M-C

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

kamil chwaszcz+48 605 219 620
numer referencyjny
/196/08/2020/PK - 65026

opis stanowiska

Jeśli poszukujesz stabilnej i stałej pracy, to oferta idealna dla Ciebie! Największy pracodawca w regionie, zautomatyzowana i nowoczesna hala produkcyjna. Aplikuj już dziś na stanowisko:

magazynier z uprawnieniami UDT.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • legalne zatrudnienie, opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia
  • pracę od poniedziałku do piątku na I/II zmiany
  • wolne weekendy
  • wynagrodzenie podstawowe: 15,50 zł brutto za godzinę + comiesięczna premia regulaminowa (ok 500-700 zł brutto)
  • dogodną lokalizację i dojazd do miejsca pracy
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta już po 3-6 miesiącach, po pozytywnym przejściu okresu próbnego
  • możliwość wypracowywania nadgodzin dodatkowo płatnych
  • możliwości rozwoju, awansu wewnątrz firmy np. poprzez sfinansowania kursu na wózki widłowe wraz z UDT, suwnice (po okresie próbnym)

zadania

  • prace logistyczne, porządkowe w magazynie
  • przygotowanie produktów do wysyłki i ich transport

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie I/II zmianowym
  • dobrej kondycji fizycznej
  • rzetelnego wywiązywania się z powierzonych obowiązków
  • uprawnień na wózki widłowe z UDT