magazynier, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
/1000/10/2017/RK - 47980

opis stanowiska

Lubisz pracować na magazynie? Nie boisz się jeździć wózkiem widłowym? Ta praca jest właśnie dla Ciebie!!!

Dla największego producenta profili aluminiowych w Polsce i czołowego producenta systemów aluminiowych w Europie poszukujemy 10 osób do pracy na magazynie.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie frekwencyjne i kwartalne
  • dodatki zmianowe
  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy)
  • możliwość długofalowej współpracy
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wolne weekendy
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w obsłudze wózków widłowych
  • benefity pracownicze - pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa)

zadania

  • załadunek i rozładunek towaru
  • układanie towaru na magazynie

oczekujemy

  • chęci nawiązania długotrwałej współpracy
  • gotowości do pracy na trzy zmiany
  • uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

Zaaplikuj, zadzwoń lub wyślij sms o treści MAGAZYN na nr 693 470 594. Skontaktujemy się z Tobą!!!