magazynier, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

kamila korga+48 722100901
numer referencyjny
/508/03/2019/KK - 57503

opis stanowiska

Szukasz dodatkowego zajęcia? Potrzebujesz uzupełnić swój domowy budżet? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe: poznać mechanizmy działania magazynu i nauczyć się stosować metody logistyki w praktyce? Dołącz do grona pracowników jednej z najbardziej lubianych sieci sprzedaży!

Dla naszego klienta poszukujemy chętnej osoby do pracy w kameralnym sklepie w galerii Karolinka.

Teraz masz szansę zdobyć doświadczenie w nowoczesnym magazynie produktów użytkowych i kawy.

oferujemy

  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości 15 zł brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • comiesięczny przydział wybranej przez Ciebie kawy/herbat

zadania

  • przyjmowanie dostaw
  • zmiana ekspozycji
  • sprawdzanie ilościowe asortymentu
  • praca jest 2 dni w tygodniu (wtorki w godzinach 8-11, piątki w godzinach 21-23)

oczekujemy

  • aktualna książeczka Sanepidu
  • dyspozycyjności do pracy we wtorki i piątki
  • pozytywnego nastawienia :)