magazynier, piła

lokalizacja
piła, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
4
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

joanna czeszejko+48 669 969 866
numer referencyjny
/230/06/2019/IB - 58984

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy oświetleniowej mającej siedzibę w Pile, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier (z obsługą wózka widłowego)

oferujemy

  • umowę tymczasową z możliwością kontynuacji zatrudnienia stałego u Klienta (płatny urlop, opłacone składki ZUS),
  • stawkę godzinową z wysokim dodatkiem za pracę w godzinach nocnych,
  • kartę sportowa OK System, prywatną opiekę medyczną w atrakcyjnej cenie, zniżki na zakupy, do restauracji, kin itp.,
  • przyjazną atmosferę i opiekę konsultanta

zadania

  • obsługa wózka widłowego przy załadunkach/rozładunkach towaru,
  • kompletacja wysyłek,
  • praca ze skanerem,
  • prace magazynowe.

oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych,
  • doświadczenia w pracach magazynowych mile widziane,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym.