magazynier, siestrzeń

lokalizacja
siestrzeń, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

jagoda talar+48 607403506
numer referencyjny
/272/02/2019/JT - 56727

opis stanowiska

Chciałbyś pracować od poniedziałku do piątku, a w weekendy odpoczywać?

Zależy Ci na pracy w miłej atmosferze, gdzie współpracownicy są dla siebie życzliwi?

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatny urlop, płatne zwolnienia lekarskie itp.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 19 zł/godz dla osoby bez uprawnień do obsługi wózków widłowych, 20,45 zł/godz dla osoby z uprawnieniami
  • pracę w dogodnych godzinach 8:00 - 16:00
  • praca od poniedziałku do piątku - wolne weekendy!
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • opiekę dedykowanego konsultanta Randstad

zadania

  • kompletacja zamówień
  • przyjęcie towaru - rozładunek towaru, skanowanie paczek, rozmieszczanie towaru
  • wydanie towaru - pobranie towaru z lokalizacji, pakowanie
  • przemieszczanie wewnętrzne - rozmieszczanie towaru na wskazane lokalizacje w magazynie
  • załadunek towaru - sortowanie towaru w oparciu o wagę/wymiary

oczekujemy

  • osoby z chęcią do pracy :)
  • doświadczenia w pracy na magazynie
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych - ale nie są konieczne!
  • zaangażowania :)