magazynier, skarbimierz-osiedle

lokalizacja
skarbimierz-osiedle, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja

kontakt w randstad

aleksandra branicka+48 501310898
numer referencyjny
/193/03/2018/AB - 50241

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

Dla Naszego Klienta, firmy Mondelez Polska Production Sp. z o. o., prowadzimy rekrutację na stanowisko:

magazynier

oferujemy

  • umowę o pracę - zatrudnienie przez Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki,
  • długofalową współpracę,
  • możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji,
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające,
  • pakiet socjalny,
  • bezpłatny dojazd pracowniczy m.in. z Brzegu, Grodkowa, Łosiowa, Nysy, Namysłowa i Wiązowa.

zadania

  • obsługa dostaw i wysyłek magazynowych,
  • zapewnienie prawidłowego i efektywnego funkcjonowania magazynu przy utrzymaniu wysokich standardów w obsłudze klientów zewnętrznych i wewnętrznych,
  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania i transportu poziomego,
  • kontrola jakościowa i ilościowa zamówień,
  •  wypełnianie dokumentacji magazynowej.

oczekujemy

  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci do jej wyrobienia,
  • uprawnień na wózki widłowe,
  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • znajomość procesów magazynowych,
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,
  • mile widziana znajomość systemu SAP.