magazynier, skawina

lokalizacja
skawina, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

justyna kudelska+48 697505825
numer referencyjny
/311/08/2019/JK - 60114

opis stanowiska

Lubisz odpoczywać w weekendy i kończyć pracę najpóźniej o 17?

Jesteś otwarty na nowe wyzwania i szybko się uczysz?

Dla naszego Klienta - jednego z liderów branży specjalistycznych sklepów sportowych poszukujemy kandydatów na stanowisko

magazynier

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z perspektywą przejęcia bezpośrednio do firmy
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym: 7:00-15:00, 9:00-17:00
  • pracę w zgranym zespole, w dobrej atmosferze
  • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy
  • możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe
  • kupony zniżkowe na zakupy w sklepach sportowych
  • benefity: karta sportowa, opieka medyczna

zadania

  • wydawanie i przyjmowanie asortymentu
  • kompletowanie i pakowanie zamówień
  • nadzór nad prawidłowym rozlokowaniem produktów
  • opieka nad powierzonym towarem
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • odpowiedzialność, dyspozycyjność
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • komunikatywność i pogodne usposobienie