magazynier, słupsk

lokalizacja
słupsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/427/10/2017/AT - 47340

opis stanowiska

Marzy Ci się praca przy wiodącą rozwijającej się firmie motoryzacyjnej ? Właśnie poszukujemy pracownika magazynu do firmy SCANIA z uprawnieniami na wózki widłowe !

Oferta:

  • NOWE ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!
  • umowa o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS i płatny urlop)
  • praca na dwie zmiany 5:50 - 14:10 oraz 14:10 - 22:10 ,
  • możliwość długofalowej współpracy (ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA BEZPOŚREDNIO W SCANIA)
  • szansa na rozwój – szkolenia pracownicze
  • praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna i karta sportowa w
  • atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty na zakupy)

Obowiązki:

  • prace magazynowe,
  • obsługa wózka widłowego, z certyfikatem UDT

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracach magazynowych,
  • uprawnienia na wózek widłowy,
  • obsługa komputera,
  • sumienność, rzetelność, umiejętność pracy w grupie.

Jesteś zainteresowany? Nie zwlekaj i skontaktuj się z Nami już dziś ! Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "Praca Słupsk" pod numer telefonu  501 331 944 oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)