magazynier, stryków

lokalizacja
stryków, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

monika duszyńska+48 695952109
numer referencyjny
/275/05/2020/MD - 63779

opis stanowiska

Czy wstawanie rano do pracy Cię męczy? Nie lubisz poniedziałkowych poranków? Lubisz pracować popołudniami lub w nocy? Świetnie, bo to właśnie Ciebie szukamy :)!

Aktualnie poszukujemy magazynierów, którzy podjęli by się pracy w godzinach popołudniowo-nocnych.

oferujemy

  • zatrudnienie w międzynarodowych strukturach
  • umowę o prace tymczasową (płatne urlopy, ZUS)
  • pracę w godzinach popołudniowo-nocnych (17-1; 18-2; 19-3; 20-4)
  • benefity (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

zadania

  • rozładunek transportu
  • podział towaru na odpowiednie miejsca przeznaczenia
  • obsługa skanera i dokumentów przewozowych
  • obsługa wózka widłowego - jeśli posiadasz uprawnienia

oczekujemy

  • gotowości i chęci do pracy w niestandardowych godzinach (17-1; 18-2; 19-3; 20-4)
  • chęci do pracy na magazynie
  • mile widzialne uprawnienia na wózki widłowe - ale nie są one konieczne