magazynier, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,200 - 4,000 PLN / M-C

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

amadeusz bański+48 605262394
numer referencyjny
/284/08/2019/AB - 60093

opis stanowiska

Dla naszego klienta lidera w branży automotive zlokalizowanego w Tychach poszukujemy pracowników na stanowisku magazyniera.

Masz uprawnienia na wózek widłowy i marzy ci się praca na dwie zmiany. Przyjdź do nas jesteśmy tuż obok i mamy dużo do zaoferowania :)

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 3200 zł plus premie
  • pracę w systemie 2 - zmianowym
  • dodatek stażowy
  • nagroda jubileuszowa
  • przyjazny proces wdrożenia
  • szkolenia stanowiskowe dostosowane do potrzeb pracownika

zadania

  • przyjmowanie dostaw na magazyn
  • weryfikacja ilościowa dostaw. Kompletacja oraz załadunek wysyłek do klientów zgodnie z otrzymanymi wytycznymi
  • należyte magazynowanie materiałów, półfabrykatów i wyrobów gotowych w wyznaczonych do tego miejscach
  • zapewnienie prawidłowej dokumentacji obrotu towarowego w magazynie wyrobami gotowymi i pozostałymi materiałami będącymi własności firmy
  • utrzymanie porządku w magazynie i przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ zgodnie z instrukcjami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

oczekujemy

  • doświadczenia na stanowisku magazyniera (branża motoryzacyjna)
  • posiadania uprawnień do obsługi wózka widłowego (UDT nie jest wymagane)
  • dyspozycyjności i dużej motywacji do pracy
  • dobrej komunikacji i umiejętności pracy w zespole