magazynier, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

oliwia płoska+48 +48605261063
numer referencyjny
/232/11/2020/OP - 66624

opis stanowiska

Prześlij swoje CV, jeżeli obecnie poszukujesz pracy na magazynie i posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT. Aplikuj!

oferujemy

  • pracę na Białołęce w hurtowni farmaceutycznej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w stałych godzinach 7.00-15.00 - pełny etat lub część etatu na zastępstwo
  • konkurencyjną stawkę miesięczną uzależnioną od Twojego doświadczenia
  • umowę o pracę tymczasową - pierwsza na 3 miesiące później przedłużenie umowy
  • wsparcie i wprowadzenie na stanowisko

zadania

  • rozładunek oraz przyjęcie towaru do magazynu zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • sprawna obsługa wózka widłowego
  • dbanie o prawidłowe magazynowanie produktów leczniczych
  • kompletowanie oraz wydawanie przesyłek zgodnie z zamówieniem
  • obsługa systemów magazynowych (SAP lub inny program)
  • prowadzenie stosownej dokumentacji
  • utrzymanie porządku i czystości w magazynie

oczekujemy

  • sprawności fizycznej
  • ciągłości w obsłudze wózków widłowych w karierze zawodowej
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • wykształcenia min. średniego
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych (uprawnienia UDT) - warunek konieczny
  • aktualnej książeczki (sanitarno-epidemiologiczna) - warunek konieczny
  • znajomość systemów magazynowych będzie dodatkowym atutem - praca przy komputerze
  • odpowiedzialności, dokładności i dobrej organizacji pracy
  • poczucia odpowiedzialności za wykonywane czynności