magazynier, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja

kontakt w randstad

łukasz dołżański+48 665699799
numer referencyjny
/219/06/2018/AW - 51925

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która inwestuje w ludzi, oferuje wysokie wynagrodzenie i pakiet benefitów. Pracuj w firmie 3M we Wrocławiu! Poszukujemy magazynierów!

Wyślij sms o treści PRACA na numer 665699799 a my do Ciebie oddzwonimy !!!

oferujemy

  • BEZPŁATNY TRANSPORT z Oleśnicy (Oleśnica, Długołęka, Mirków, Kiełczów, Psie Pole)
  • BEZPŁATNY TRANSPORT z Chrząstawy (Chrząstawa Wielka, Pętla autobusowa Łany, Strachocińska, Miłoszycka)
  • BEZPŁATNY TRANSPORT z Wrocławia ( Dworzec Świebodzki, pl. Jana Pawła II,

      Świdnicka, Galeria Dominikańska, Poczta Główna, Urząd Wojewódzki, Katedra, Ogród

      Botaniczny, Wyszyńskiego, Damrota, Mosty Warszawskie, Kromera, Brucknera, Kwidzyńska,  Bociania, Dworcowa, Wzgórze Partyzantów, pl. Grunwaldzki / Norwida, Kochanowskiego, Śniadeckich)

  • pomagamy uzyskać uprawnienia na wózki widłowe z UDT
  • umowę o pracę tymczasową
  • płatne urlopy, ubezpieczenie zdrowotne
  • wynagrodzenie godzinowe od 20,98 zł brutto/h .
  • podwyżkę zawsze po 3 miesiącach
  • terminowość wypłat
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kina, sklepów, restauracji)
  • świetną atmosferę

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • kompletowanie zamówień
  • dostarczanie gotowego produktu do magazynu i na produkcję
  • praca z dokumentacją magazynową

oczekujemy

  • doświadczenie na w/w stanowisku- mile widziane!
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym