magazynier, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
100
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

małgorzata kulińska+48 +501331302
numer referencyjny
/189/07/2020/MK - 64503

opis stanowiska

Szukasz pracy, która daje satysfakcję finansową? Kieruje Tobą chęć rozwoju? Dołącz do grona zadowolonych pracowników firmy 3M na terenie Wrocławia- Kowale. Nie czekaj, aplikuj już dziś.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości do 25,76 zł brutto/h
  • dodatki za pracę w weekend - 100 zł
  • pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową - płatne urlopy i składki ZUS
  • bezpłatny dojazd do pracy z Wrocławia i Oleśnicy
  • dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce
  • pakiet benefitów: karta sportowa (OK System), opieka medyczna (Medicover)
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia (PZU, Compensa)
  • dostęp do platformy Randstad Plus- zniżki do sklepów, kin, restauracji
  • zdobycie nowego doświadczenia w renomowanej firmie

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • kompletowanie zamówień
  • dostarczanie gotowego produktu do magazynu i na produkcję
  • praca z dokumentacją magazynową

oczekujemy

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (UDT)
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym, oraz 4-brygadowym
  • podstawowej znajomości obsługi komputera.

Nie czekaj, aplikuj już dziś!