magazynier/operator wózka widłowego, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

joanna tutaj+48 605066045
numer referencyjny
/224/05/2019/JT - 58411

opis stanowiska

Poszukujesz pracy jako magazynier/operator wózka widłowego? Posiadasz doświadczenie? Możesz stać się częścią szybko rozwijającej się firmy.

Zaaplikuj na nasze ogłoszenie już dziś!

oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • możliwą długotrwałą współpracę bezpośrednio w strukturach firmy
  • stawkę miesięczną 3500zł brutto plus atrakcyjne premie
  • bogaty pakiet benefitów Randstad Plus (prywatna opieka medyczna, OK system, liczne rabaty)

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • zapewnienie płynności pomiędzy produkcją a magazynem
  • obsługa procesów magazynowych w zakresie administracji
  • prowadzenie administracji magazynowej firmy w programie SAP

oczekujemy

  • umiejętności obsługi wózka widłowego
  • posiadania aktualnego uprawnienia UDT - IIWJO
  • dobrej znajomość administracji magazynowej i procesów magazynowania
  • dobrej organizacji pracy własnej i motywacji