magazynier/operator wózka widłowego, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra niedźwiedź-kostecka+48 607 203 633
numer referencyjny
/562/03/2021/AN - 69023

opis stanowiska

świetna organizacja i dokładność to twoje mocne strony? posiadasz uprawnienia operatora wózków widłowych? a może masz już doświadczenie pracy na magazynie w branży hydraulicznej? złóż swoją aplikację kontaktując się z konsultantem a przedstawimy Ci szczegóły oferty!

oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową, w pełni oskładkowaną
  • godziny pracy 8-16 od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie 18,50zł brutto/godz - przy pełnym etacie to ok. 3100zł brutto/mc
  • stałą opiekę konsultanta
  • pakiet benefitów - opieka Luxmed, OKSystem, bony rabatowe

zadania

  • przyjmowanie dostaw towaru z fabryki
  • wydawanie towaru klientom
  • składanie zamówień do marketów
  • składanie zamówień dla klientów
  • kontrola stanów magazynowych / składanie zamówień
  • dbanie o porządek na magazynie
  • obsługa wózka widłowego

oczekujemy

  • doświadczenia pracy w branży związanej z hydrauliką
  • uprawnień operatora wózków widłowych UDT II WJO
  • dyspozycyjności przez min. 2 m-ce
  • gotowości do pracy również w warunkach otwartych (część obowiązków wykonywana na otwartym powietrzu)