magazynier/operator wózka widłowego, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

marta kubik+48 506463132
numer referencyjny
/280/01/2021/MK - 67590

opis stanowiska

Oferujemy stałe, stabilne zatrudnienie dla magazyniera z uprawnieniami UDT na wózek widłowy.

Firma z Przecławia zajmująca się dystrybucją materiałów grzewczych.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę: pierwsza umowa 3 miesiące, kolejna czas nieokreślony
  • wynagrodzenie: 3500 brutto przy pierwszej umowie, przy drugiej umowie stawka do negocjacji
  • pracę w systemie dwuzmianowym: poniedziałek-piątek 7:30-16:00, 11:30-20:00
  • pracę w niedużym zakładzie z przyjazną atmosferą

zadania

  • wydawanie produktów z magazynu zgodnie ze specyfikacją
  • lokowanie produktów w magazynie
  • przyjmowanie dostaw
  • dbanie o porządek w magazynie
  • operowanie wózkiem widłowym (różne rodzaje wózków)

oczekujemy

  • gotowości do podjęcia stałej współpracy
  • odpowiedzialnego podejścia do powierzonych zadań
  • umiejętności pracy w zespole