magazynier/operator wózków widłowych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta karczmarczyk+48 +48515087423
numer referencyjny
/428/10/2019/MK - 61168

opis stanowiska

oferujemy

·        stawkę godzinową 20 zł/h brutto

·        możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

·        umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, świadczenia),

·        możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

·        atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

·        pracę w systemie trzyzmianowym

zadania

·        przyjmowanie opakowań i surowców z produkcji,

·        rozmieszczanie surowców i opakowań w magazynie.

·        kompletacja zamówień klientów wewnętrznych i zewnętrznych z uwzględnienie terminu przydatności do spożycia,

·        wydawanie surowców i opakowań,

·        pomoc w kontroli stanów magazynowych,

·        dokonywanie przeniesień surowców i opakowań w obszarze magazynu,

·        przyjmowanie zwrotów towarów od klientów,

·        załadunki, rozładunki.

oczekujemy

·        doświadczenia w obsłudze wózków widłowych

·        uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

·        książeczki sanepid

·        rzetelności i zaangażowania

Jesteś zainteresowany/a – zadzwoń lub wyślij sms - a o treści „ OWW ” pod numer numer 515 087 423– oddzwonimy i udzielimy Ci więcej szczegółów!

Możesz też aplikować za pośrednictwem portalu. Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47