magazynier/pracownik produkcji w dziale logistyki, łęg

lokalizacja
łęg, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
3,550 - 3,910 PLN / M-C

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

weronika giełczyńska+48 695 705 805
numer referencyjny
/312/01/2021/WG - 67624
klient
Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

opis stanowiska

Poszukujesz stabilnej pracy? Lubisz dobrą atmosferę? Chciałbyś pracować w międzynarodowej firmie cenionej za jakość i bezpieczeństwo? Dla naszego Klienta, firmy Toyota Motor Manufacturing Poland w Łęgu k. Jelcza-Laskowic poszukujemy kandydatów na stanowisko: młodszy pracownik produkcji - w dziale logistyki.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejęcia po 6 miesiącach, masz szansę także na zatrudnienie bezpośrednie
  • zorganizowany dojazd m. in. z Oławy, Namysłowa, Bierutowa, Mąkoszyc, Brzegu, Skarbimierza, Strzelina, Wrocławia
  • wynagrodzenie od 3550 zł brutto, premię frekwencyjną 200 zł brutto miesięcznie, premię KPI 480 zł brutto kwartalnie
  • odpowiednie przeszkolenie i wsparcie współpracownikow, dobrą atmosferę
  • pakiet benefitów m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków

zadania

  • dostarczanie komponentów na linię - współpraca z produkcją
  • czynności magazynowe, załadunek, rozładunek, układanie na półkach
  • dbanie o swój obszar pracy
  • przestrzeganie procedur jakościowych i produkcyjnych - zgodnie z obowiązującymi standardami

oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. zawodowe - warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy - nie musisz mieć UDT
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • motywacja i chęci do pracy - reszty Cię nauczymy !

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na https://www.randstad.pl/toyotajelcz/