maintenance manager, kołobrzeg

lokalizacja
kołobrzeg, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/205/04/2020/AK - 63629

opis stanowiska

Chcesz dołączyć do uznanej na rynku firmy z branży spożywczej? Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i nie boisz się nowych wyzwań? Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Maintenance manager

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii
  • dostęp do licznych kursów oraz szkoleń
  • dostęp do niezbędnych narzędzi, w tym samochodu służbowego
  • prywatną opiekę medyczną

zadania

  • zarządzanie zagadnieniami technicznymi w obrębie zakładu
  • zapewnienie ciągłości produkcji w zakresie sprawności technicznej maszyn,
  • realizacja zadań związanych z utrzymaniem ruchu, obiektów i infrastruktury zakładu,
  • ustalanie warunków dostaw maszyn, urządzeń, usług technicznych poprzez prowadzenie negocjacji handlowych oraz zatwierdzanie specyfikacji technicznych,
  • implementacja nowych rozwiązań technicznych w podległych obszarach,
  • rekomendowanie technicznych rozwiązań optymalizacyjnych w obszarze logistyki, produkcji, infrastruktury,
  • prowadzenie projektów inwestycyjnych: tworzenie grup projektowych, uzyskiwanie pozwoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • odpowiedzialność za wypełnienie wymagań prawnych dotyczących infrastruktury technicznej i operacyjnej, raportów GUS, WIOŚ, WOŚ oraz budowlanych.

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • kilkuletniego doświadczenia w firmie produkcyjnej na stanowisku kierowniczym w dziale technicznym
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • znajomości standardów HACCP, FDA, TPM, TQM
  • uprawnień energetycznych dozorowych
  • zdolności przywódczych, umiejętności współpracy z innymi działam