manager ds. komunikacji, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena karolczyk+48 +665705655
numer referencyjny
/522/10/2020/MK - 66340

opis stanowiska

Masz doświadczenie w prowadzeniu kampanii w social media? Posiadasz wiedzę i orientację w trendach marketingu internetowego oraz zainteresowanie do tematyki sportowej? Jeśli na dodatek znasz j. angielski w stopniu komunikatywnym – nie wahaj się, aplikuj na poniższy projekt i dołącz do zespołu naszego klienta z Katowic!

oferujemy

  • Współpracę w oparciu o Umowę o Pracę na pełen etat
  • Pracę z doświadczonym zespołem specjalistów
  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego dzięki udziałowi w różnorodnych projektach
  • Komfortowe biuro w dogodnej lokalizacji
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów
  • Szkolenia wdrożeniowe

zadania

  • Przygotowanie i realizacja kampanii marketingowych i planów komunikacji marki
  • Prowadzenie rozległych kross działowych projektów
  • Nadzór nad bieżącym zarządzaniem profilami firmy w social media i contentem na landing page
  • Współpraca z influencerami, agencjami i partnerami zewnętrznymi
  • Koordynacja działań zespołu merytorycznego wewnątrz organizacji

oczekujemy

  • Minimum 3 - 4 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w tym doświadczenia w prowadzeniu kampanii w social media
  • Zainteresowania tematyką sportową
  • Znajomość i orientacji w trendach marketingu internetowego
  • Umiejętności analitycznego myślenia, pracy pod presją czasu i wykorzystania narzędzi marketingowych w celu podnoszenia efektywności działań
  • Świetnych zdolności interpersonalnych
  • Zaangażowania, samodzielności, chęci uczenia się i podejmowania nowych wyzwań
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

  • Praktyka w pracy z systemami CMS
  • Doświadczenie w dziale komunikacji, marketingu lub digitalowej agencji reklamowej
  • Wiedza i pasja sportowa