manager ds. rozwoju, kutno

lokalizacja
kutno, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna rutkowska+48 42 231 50 82
numer referencyjny
/368/12/2018/KR - 55797

opis stanowiska

Szukasz pracy, w której Twoje umiejętności sprzedażowe i organizacyjne zostałyby dostatecznie docenione? Dodatkowo masz doświadczenie w branży maszyn rolniczych oraz bez problemu posługujesz się językiem angielskim? Dobrze trafiłeś/aś! Mamy dla Ciebie interesującą ofertę pracy!

oferujemy

  • samodzielne stanowisko w rozwijającej się organizacji
  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • bogaty pakiet benefitów

zadania

  • monitorowanie rynku i identyfikowanie nowych możliwości rozwoju biznesu na terenie Polski i Europy w zakresie maszyn rolniczych
  • budowanie europejskiej sieci sprzedaży B2B
  • pozyskiwanie nowych klientów wśród producentów oraz dystrybutorów sprzętu rolniczego
  • profesjonalną obsługę nowych oraz istniejących partnerów handlowych i doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • negocjowanie i przygotowywanie umów handlowych
  • realizowanie planu sprzedaży
  • budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy, w tym reprezentowanie firmy na targach branżowych
  • raportowanie działalności sprzedażowej oraz udział w tworzeniu planów budżetowych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (techniczne lub związane z rolnictwem)
  • znajomości branży maszyn rolniczych oraz elementów roboczych do tych maszyn
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office
  • dobrej organizacji pracy
  • samodzielności, inicjatywy oraz zaangażowania w realizację zadań
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego, francuskiego lub włoskiego)
  • prawa jazdy kategorii B
  • gotowości do podróży służbowych