manager ds. tranzycji, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
18,000 PLN / M-C

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

jolanta szyperska+48 691 691 099
numer referencyjny
/586/10/2018/JSann - 54770

opis stanowiska

Posiadasz profesjonalne doświadczenie z obszaru finansów/księgowości oraz zarządzania zespołami projektowymi? Czujesz się swobodnie w dynamicznym i międzynarodowym środowisku pracy? Zapoznaj się z opisem poniżej i jako jeden z trzech Transition Managerów bądź odpowiedzialny za zarządzanie projektami procesów migracyjnych.

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
  • home office
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • pracę w zgranym zespole
  • udział w najbardziej strategicznych projektach
  • wynagrodzenie do 18 000 zł brutto

zadania

  • nadzór nad projektem - raportowanie, odpowiedzialność za wykonane zadania, a w razie potrzeby wdrożenie działań naprawczych
  • dbanie o płynny transfer procesów biznesowych z rynków lokalnych do Warszawy (m.in. AR, GL)
  • odpowiednie delegowanie zadań do miejscowych przełożonych zespołów
  • staniesz się kluczowym punktem kontaktu dla lokalnego rynku

oczekujemy

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • doskonałe umiejętności zarządzania projektami
  • wysokie zdolności komunikacyjne, organizacyjne i interpersonalne
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • doświadczenie w finansach, najlepiej w księgowości
  • umiejętność strategicznego podejmowania decyzji