manager działu kadr i płac, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata antoniak+48 +48 722 103 002
numer referencyjny
/67/11/2019/MA - 61335

opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy osób na stanowisko managera działu kadr i płac.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • premię za wyniki
  • możliwość pracy w organizacji otwartej na zmiany i usprawnienia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny, ubezpieczenie lekowe)

zadania

  • zarządzanie i organizowanie pracy działu
  • nadzór nad obsługą kadrowo-płacową realizowaną w dziale
  • kontrola realizacji budżetu działu
  • opracowywanie, wdrażanie i nadzór nad procedurami wewnętrznymi
  • nadzór nad przygotowywaniem statystyk oraz raportów kadrowo-płacowych
  • nadzór nad przygotowywaniem przelewów wynagrodzeń
  • wsparcie działu HR w realizacji polityki personalnej w zespole

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku, szczególnie w firmach zajmujących się outsourcingiem kadrowo płacowym
  • doświadczenia w kierowaniu zespołem powyżej 15 osób
  • merytorycznej wiedzy z zakresu kadr i płac
  • umiejętności dotyczących budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • umiejętności obsługi systemów Kadrowo-Płacowych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2