manager kliniki medycyny estetycznej, sopot

lokalizacja
sopot, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Hotelarstwo, Turystyka
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra jędrzejczyk+48 501332115
numer referencyjny
/231/06/2019/AJ - 59003

opis stanowiska

branża beauty nie jest Ci obca, a wysoka jakość świadczonych usług ma dla Ciebie znaczenie?

masz doświadczenie w zarządzaniu i chcesz rozwijać markę premium? zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kompetencji
  • dużą samodzielność w działaniu
  • dostęp do szkoleń
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu dużych projektów medycznych i biznesowych

zadania

  • organizacja pracy kliniki i nadzór nad jej prawidłowym funkcjonowaniem w zakresie personalnym, logistycznym, biznesowym
  • koordynowanie i monitorowanie procesów związanych z pozyskaniem i obsługą pacjenta
  • koordynowanie i monitorowanie zaopatrzenia
  • zarządzanie sprzedażą i raportowanie wyników do Zarządu
  • wsparcie i realizacja strategii marketingowych i komunikacyjnych
  • podpisywanie umów z lekarzami, podmiotami partnerskimi
  • monitorowanie rynku
  • dynamiczne rozwijanie nowych kanałów przychodowych Kliniki
  • zapewnianie profesjonalnej i jak najlepszej obsługi klientów

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży medycznej, kosmetycznej lub innej branży luksusowej
  • znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację biznesową
  • umiejętności i doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
  • umiejętności budowania relacji opartych na szacunku i zaufaniu
  • znajomości podstawowych zagadnień z zakresu biznesowego i finansowo-księgowego oraz wskaźników analitycznych do bieżącej oceny efektywności oraz świadczonych usług
  • zaangażowania i odpowiedzialności