manager operacyjny oddziału, buk

lokalizacja
buk, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Handel detaliczny, Handel Hurtowy
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

zuzanna dubicka+48 665655795
numer referencyjny
/287/11/2019/ZD - 61518

opis stanowiska

Jeśli jesteś doświadczonym managerem w zarządzaniu firmą/oddziałem i szukasz nowych wyzwań - aplikuj! Poszukujemy managera dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej w branży technicznej, do zarządzania operacyjnego oddziałem handlowym w Polsce.

oferujemy

  • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku z wieloletnią tradycją
  • możliwość zarządzania operacyjnego oddziałem firmy (zatrudnienie ok. 50 osób)
  • długofalowe i stabilne zatrudnienie
  • pracę w firmie z wysoką kulturą organizacyjną oraz wysokimi standardami pracy
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy

zadania

  • zarządzanie zespołem pracowników (obsługa klienta, zakupy, R&D, magazyn, logistyka, IT)
  • dbałość o codzienne wsparcie managerów jak i pracowników działów
  • nadzorowanie i prognozowanie wyników
  • dbałość o codzienne funkcjonowanie oddziału (kontakt z dostawcami, usługodawcami)
  • tworzenie i wdrażanie usprawnień w zakresie kosztów i dbałości o BHP
  • współpraca wewnątrz firmy w zakresie wdrażania i usprawniania systemu SAP
  • inicjowanie usprawnień i dbałość o prognozy budżetowe
  • nadzorowanie i współpraca w zakresie wprowadzania nowych produktów dla klientów
  • uczestnictwo w procesie rekrutacji i planowania zatrudnienia
  • dbałość o komunikację i funkcjonowanie oddziału

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe - ekonomiczne/techniczne
  • doświadczenia w zarządzaniu operacyjnym oddziałem/średniej wielkości firmą (preferowane w branży technicznej/przemysłowej)
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników ok 20 osób (obsługa klienta, magazyn,logistyka, zakupy)
  • j.angielski - bardzo dobra znajomość
  • mile widziane doświadczenie w branży technicznej
  • umiejętności planowania, koordynowania pracy działu, dbałości o komunikację wewnętrzną
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • wysokie kompetencje managerskie - delegowanie zadań, budowanie pozytywnych relacji, dbałość o realizację powierzonych zadań
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie z kapitałem zagranicznym (międzynarodowe struktury)