marketing manager, płock

lokalizacja
płock, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations

kontakt w randstad

maja szelowska+48 607305203
numer referencyjny
/277/09/2018/MS - 53915

opis stanowiska

Dla międzynarodowej firmy z branży technicznej prowadzimy rekrutację na stanowisko Marketing Manager. Jeśli ta oferta wygląda dla Ciebie ciekawie, zaaplikuj.

oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole i międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie, która jest liderem w swojej branży
  • przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną
  • niezbędne narzędzia (samochód, laptop, telefon)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z świadczeniami pozapłacowymi

zadania

  • przygotowywanie i wdrażanie strategii dot. ofert produktowej marki na rynku polskim, polityki cenowej oraz działań promocyjno-reklamowych;
  • nadzorowanie i koordynacja wszelkich działań z zakresu marketingu produktu: pozycjonowanie względem konkurencji, wprowadzanie na rynek nowych produktów, określenie specyfikacji wyposażenia zgodnie z zapotrzebowaniem rynku, nadzór nad przygotowaniem cenników, promocja i reklama produktowa;
  • koordynacja akcji promocyjnych, marketingowych
  • planowanie i realizacja planu promocji i reklamy marki
  • koordynacja i nadzór nad opracowywaniem i drukiem materiałów reklamowych oraz zapewnieniem ich dostępności dla Klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • opracowywanie planów szkoleń produktowych
  • koordynacja akcji informacyjnych i i konferencji prasowych dla dziennikarzy prasy branżowej
  • zarządzanie projektem CRM
  • zarządzanie budżetem marketingowym
  • bliska współpraca z centralnym działem marketing
  • zarządzanie i nadzór nad podległym personelem

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne lub z zakresu marketingu;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży technicznej, preferowana branża maszyn rolniczych, budowlanych, samochodów ciężarowych/osobowych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - wymóg konieczny;
  • umiejętność pracy zespołowej jaki i indywidualnej;
  • dobra znajomość komputera i pakietu Ms Office,
  • umiejętności interpersonalne