marketing specialist, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

natalia pawłowska+48 605262708
numer referencyjny
/582/04/2021/NP - 69791

opis stanowiska

Jesteś pasjonatem marketingu i chciałbyś uczestniczyć w dynamicznym rozwoju firmy? Branża kosmetyczna brzmi ciekawie?

Koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą, a nasz klient zapewni Ci samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów!

oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, z atmosferą nastawioną na współpracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego w różnych kierunkach
  • możliwość budowania strategii marketingowej firmy
  • wysoką samodzielność
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • udział w targach branżowych

zadania

  • planowanie, przygotowywanie oraz wdrażanie działań marketingowych
  • działania z zakresu influencer marketing
  • działania w obszarze social media
  • zarządzanie komunikacją online
  • przygotowywanie materiałów marketingowych
  • ścisła współpraca z zewnętrznymi dostawcami - grafik (newsletter, banery, materiały promocyjne) agencje (SEO, SEM)
  • organizacja targów kosmetycznych
  • dbanie o wizerunek firmy
  • praca w budżetem marketingowym

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w branży kosmetycznej, beauty)
  • doświadczenia w działaniach z zakresu influencer marketing oraz budowania relacji biznesowych
  • znajomości nowoczesnych narzędzi marketingowych, aktualnych trendów
  • umiejętności budowania relacji interpersonalnych, otwartości kreatywności, proaktywnej postawy
  • umiejętności zarządzania czasem - praca z kalendarzem marketingowym
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację