maszynista spalinowych pojazdów trakcyjnych, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
4,000 - 5,000 PLN / M-C

liczba wakatów
5
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

agnieszka ryba-bokkus+48 697400214
numer referencyjny
/64/09/2018/AR - 53722
klient
DB CARGO POLSKA S A

opis stanowiska

Kolej na Ciebie! Jeśli interesuje Cię praca na kolei to zapraszamy, abyś razem z nami podążał torami do wymarzonej pracy jako: Maszynista spalinowych pojazdów trakcyjnych.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 4 000,00 do 5 000,00 brutto,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dobre warunki zatrudnienia,
  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • prywatną opiekę medyczną.

zadania

  • prowadzenie pojazdów trakcyjnych i wykonywanie prac manewrowych,
  • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, dotyczącej obsługiwanego pojazdu,
  • wykonywanie czynności kontrolnych przed jazdą.

oczekujemy

  • świadectwo kwalifikacyjne zdania egzaminu na stanowisko maszynisty spalinowych pojazdów trakcyjnych lub licencja i świadectwo maszynisty,
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego,
  • otwartości.

Masz dodatkowe pytania? Dzwoń 697 400 214