maszynista, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

karolina wojtacha+48 506463132
numer referencyjny
/151/10/2018/KW - 54337

opis stanowiska

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia na stanowisku maszynisty, a chciałbyś pracować na miejscu, to mamy dla Ciebie ofertę!

Lokalizacja: Szczecin, praca w bocznicach

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • wynagrodzenie podstawowe 4000-5000 brutto
  • wysokopłatne nadgodziny
  • wczasy pod gruszą i kolonie dla dzieci
  • pracę w bocznicach

zadania

  • prowadzenie lokomotyw spalinowych na wyznaczonych trasach w bocznicach
  • wykonywania manewrów

oczekujemy

  • świadectwo kwalifikacyjne maszynisty spalinowych pojazdów trakcyjnych lub licencja i świadectwo maszynisty
  • dyspozycyjność (równoważny system czasu pracy- 12 godzin)
  • rzetelność, elastyczność, sumienność