material and logistic specialists, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
kontrakt
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

dominika horbacz+48 605133142
numer referencyjny
/268/11/2020/DH - 66637

opis stanowiska

Zaangażowany i zorientowany na klienta KUPIEC poszukiwany :-) Przed nim cel pomyślnego wdrożenia w obszarze rozwiązań systemowych Business Supply Chain EMEA.

Zainteresowany/-a? Aplikuj :-)

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z Randstad (zatrudnienie na zastępstwo)
  • bonus roczny
  • szkolenia
  • kursy językowe
  • pakiet benefitów
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatki do lunchu
  • system kafeteryjny
  • bonusy urlopowe oraz świąteczne
  • kreatywne środowisko pracy

zadania

  • Negocjacje strategiczne i taktyczne
  • Zarządzanie nowymi / istniejącymi dostawcami
  • Rozwój strategicznych relacji i strategii zaopatrzenia z dostawcami.
  • Wyszukiwanie dostawców - zarówno globalnie, jak i lokalnie.
  • Analiza wszelkich niestandardowych warunków zakupu
  • Wspieracie zespołu realizującego projekt
  • Współpraca z zespołami projektowymi i operacyjnymi w celu zdefiniowania wymagań i parametrów planowania materiałów i usług.
  • Raportowanie
  • Praca w systemie SAP

oczekujemy

  • Min. 2 lat doświadczenia w zakupach, zaopatrzeniu strategicznym, planowaniu materiałowym
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie z systemem ERP
  • Znajomość procesów w łańcuchu dostaw
  • Znajomość klasyfikacji materiałów i systemu MRP
  • Doświadczenie w kontaktach z dostawcami oraz w rozwoju dostawców
  • Doświadczenie w łańcuchu dostaw określonych towarów (najlepiej w branży automatyki)
  • Znajomość pakietu Microsoft Office i biegła obsługa programu Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Samodzielność i nastawienie na cel
  • Umiejętność pracy w międzynarodowych zespołach rozproszonych