material planner, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

anita mundzik+48 501327937
numer referencyjny
/569/09/2018/AM - 54209

opis stanowiska

Dla globalnego producenta komponentów branży automotive poszukujemy specjalisty ds. planowania zapotrzebowania materiałowego, który dołączy do zespołu w nowo powstałym zakładzie pod Lublinem. Jeżeli chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku i tworzyć rozwiązania dla światowych marek - aplikuj!

oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie zależne od twojego doświadczenia i umiejętności
  • atrakcyjny pakiet świadczeń
  • udział w globalnych projektach, które dadzą Ci szansę na rozwój zawodowy
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • przyjazną atmosferę pracy

zadania

  • tworzenie co tygodniowych planów logistycznych we współpracy z działem produkcji
  • współpraca z działem jakości we prowadzaniu substytutów
  • współpraca z dostawcami logistyki wysyłkowej zgodnie z wymaganiami klienta
  • śledzenie transakcji w systemie MRP (SAP), ustawianie danych w MRP dla powierzonego obszaru logistyki
  • przygotowywanie planów dziennych wydajności, jak również całej produkcji z wydzieleniem działań na konkretne dni, tygodnie i miesiące zgodnie z wymaganiami klienta

oczekujemy

  • minimum 2 letniego doświadczenia w branży Machinery, Electro, Economics
  • znajomości systemu SAP
  • prawa jazdy kat. B
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • zdolności organizacji, priorytetyzacji zadań
  • zorientowania na cel