mechanik lotniczy, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
7
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Lotnictwo
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

agnieszka pokrzywka+48 605131813
numer referencyjny
/295/04/2019/PK - 57913

opis stanowiska

Masz zdolności manualne a rysunek techniczny nie jest Ci obcy? Chciał(a)byś pracować w branży lotniczej i wykonywać prace serwisowe samolotów? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

oferujemy

  • umowę na czas nieokreślony poprzedzoną 3 miesięcznym okresem próbnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny - m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, fundusz świadczeń socjalnych: "wczasy pod gruszą", prezenty świąteczne, premie roczne
  • dogodną lokalizacje miejsca pracy - Warszawa Okęcie
  • prace od poniedziałku do piątku w trybie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • możliwość zdobycia unikatowych umiejętności, ciekawego doświadczenia oraz dodatkowych uprawnień

zadania

  • wykonywanie prac obsługowych samolotów CASA C-295 latających na wyposażeniu polskich i zagranicznych sił powietrznych, zgodnie ze zleceniem obsługowym i standardami obsługowymi
  • serwisowanie wyposażenia hangarowego
  • realizacja oraz prowadzenie prac obsługowych w bazach lotniczych
  • ścisła współpraca z kontrolą jakości oraz działem inżynieryjnym

oczekujemy

  • min. średniego technicznego wykształcenia (preferowane: o profilu lotniczym)
  • zdolności manualnych
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • znajomości przepisów lotniczych i lotniskowych
  • wiedzy technicznej dotyczącej budowy samolotów
  • znajomości j. angielskiego pozwalającej na czytanie dokumentacji technicznej (mile widziana znajomość j. hiszpańskiego)
  • jako dodatkowy atut:– licencja B1.1 lub B1.2 (Mechanik Płatowca i Silnika) licencja B2 (Mechanik Awionik)