mechanik maszyn rolniczych, heeslingen

lokalizacja
heeslingen, zagranica
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

aleksandra węgorowska+48 501 201 414
numer referencyjny
/32/03/2019/ - 57093

opis stanowiska

Maszyny nie mają przed Tobą tajemnic? Chcesz pracować za granicą, ale nie znasz języków?

Wyjedź z nami do Niemiec - rozwijaj umiejętności i zarabiaj w euro!

Rekrutacja na stanowisko techniczne

oferujemy

  • pracę od zaraz za pośrednictwem czołowej agencji w Niemczech: Randstad Niemcy
  • możliwość podjęcia stałej współpracy i zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę
  • stawkę uzależnioną od Twojego doświadczenia (stawka minimalna: 12,52 euro brutto/godzina)
  • możliwość pracy bez znajomości niemieckiego
  • zapewnione zakwaterowanie
  • zwrot kosztów pierwszego przejazdu do Niemiec
  • wsparcie polskojęzycznych współpracowników

zadania

  • naprawa maszyn z sektora rolniczego
  • montaż części maszyn według instrukcji
  • montowanie przewodów hydraulicznych, przewodów do sprężonego powietrza oraz przewodów elektrycznych
  • zgrzewanie i cięcie części maszyn
  • wykorzystywanie nowoczesnych systemów diagnostycznych
  • obsługa klienta w terenie

oczekujemy

  • wykształcenia zawodowego jako mechanik/blacharz
  • doświadczenia jako mechanik/mechatronik lub mechanik przemysłowy (mile widziane doświadczenie z maszynami rolniczymi)
  • dyspozycyjność do wyjazdu do Niemiec minimum na rok (możliwość pracy na stałe)
  • chęć nauki języka niemieckiego
  • mile widziane prawo jazdy