mechanik maszyn, mszczonów

lokalizacja
mszczonów, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

damian bożek+48 501331556
numer referencyjny
/256/11/2018/DB - 55097

opis stanowiska

Jeśli interesuje Cię praca w prężnie rozwijającej się firmie, dla światowego lidera w branży zamków błyskawicznych, chcesz się doskonalić i zdobyć nowe doświadczenie jako pracownik magazynu - ta oferta jest idealna dla Ciebie.

oferujemy

  • Umowa o pracę tymczasową - ubezpieczenie, składki ZUS
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

zadania

  • diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn, analiza przyczyn oraz wdrażanie działań zapobiegawczych;
  • czynne wspieranie realizowanych projektów w dziale utrzymania ruchu;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych i urządzeń, znajdujących się na wyposażeniu fabryki, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami;
  • opracowywanie metod poprawiających działanie parku maszynowego oraz redukcji strat produkcyjnych;

oczekujemy

  • zaangażowania w wykonywane zadania;
  • chęci do nauki, otwartości na nowe wyzwania
  • umiejętności technicznych (atut dodatkowy)
  • znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia nr - 47