mechanik serwisu polowego maszyn budowlanych, komorniki

lokalizacja
komorniki, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne

kontakt w randstad

marta kościelska+48 697660052
numer referencyjny
/585/10/2018/MK - 54799

opis stanowiska

Dla naszego klienta- renomowanej firmy z długoletnim doświadczeniem- specjalizującej się w dystrybucji maszyn budowlanych i rolniczych poszukujemy kandydata na stanowisko:

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • premie: kwartalna oraz roczna
  • dodatkowe benefity: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, fundusz oszczędnościowy, wczasy pod gruszą, kartę Multisport,
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, komputer, telefon
  • program wdrożeniowy, szkolenia techniczne i produktowe
  • spotkania integracyjne

zadania

  • serwis maszyn budowlanych
  • dbanie o stan technicznych urządzeń
  • dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego technicznego
  • 3 letniego doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika w branży budowlanej
  • znajomości języka angielskiego (zagadnienia techniczne )
  • prawa jazdy kat B