mechanik utrzymania obiektu [rekrutacja on-line], biskupice podgórne

lokalizacja
biskupice podgórne, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

iwona jaroszewicz+48 501324897
numer referencyjny
/379/09/2018/IJchołda - 63566

opis stanowiska

Nowa praca czeka na Ciebie! Szukasz pracy, w której wykorzystasz wiedzę z obszaru mechaniki? Oferujemy zatrudnienie w najbardziej pożądanej branży na rynku - automotive. Dołącz do zespołu profesjonalistów i rozwiń swój zawodowy potencjał. Aplikuj już dziś i spotkaj się z nami bez wychodzenia z domu!

lokalizacja: Biskupice Podgórne

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie!
  • bogaty pakiet benefitów (darmowa prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych
  • dofinansowanie do nauki języków
  • realna możliwość rozwoju i awansu
  • udział w szkoleniach wdrażających

zadania

  • utrzymywanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji elektroenergetycznych,
  • wykonywanie przeglądów, napraw maszyn i urządzeń zgodnie z wytycznymi producenta i dostawcy,
  • obsługa i konserwacja części mechanicznej urządzeń technologicznych,
  • usuwanie bieżących awarii oraz uczestnictwo w pracach modernizacyjnych

oczekujemy

  • Wykształcenia min. zawodowego o profilu mechanicznym lub energetycznym
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym
  • Praktycznej wiedzy i chęci rozwoju w obszarze mechaniki, energetyki (zależnie od profilu doświadczenia)
  • Dobrej organizacji pracy
  • znajomości pakietu MS Office