mechanik utrzymania ruchu [rekrutacja prowadzona online], bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

sylwia bona+48 603401106
numer referencyjny
/509/10/2019/SB - 61229

opis stanowiska

Chcesz zdobyć doświadczenie jako mechanik urządzeń i instalacji przemysłowych? Szukasz stabilnej pracy w firmie o pewnej pozycji na rynku? System 4-brygadowy nie jest Ci straszny?

Aplikuj na stanowisko mechanik utrzymania ruchu w Unilever!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio w Unilever!,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 3800zł brutto /mc,
  • dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym - 700zł brutto oraz premię kwartalną i roczną rosnące wraz z doświadczeniem pracownika!,
  • dodatkowy urlop wypoczynkowy za pracę w systemie 4-brygadowym!,
  • indywidualną ścieżkę kariery opartą o możliwości podnoszenia kwalifikacji – roczne wdrożenie do pracy, szkolenia przygotowujące do pracy, wsparcie doświadczonych pracowników oraz zdobywanie nowych uprawnień,
  • nagrody w programach doceniania pracowników i zgłaszania pomysłów/usprawnień,
  • bogatą ofertę benefitów (w tym prywatną opiekę medyczną z opcją dla rodziny, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci, sklepik zakładowy z produktami Unilever, bony Sodexo i paczki świąteczne oraz Pracowniczy Program Emerytalny),
  • program Wellbeing – dofinansowana Karta Multisport, zajęcia fitness w salce gimnastycznej na terenie fabryki.

zadania

  • utrzymywanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń oraz instalacji produkcyjnych i pomocniczych,
  • konserwacje i naprawy układów mechanicznych w urządzeniach produkcyjnych,
  • usuwanie usterek zgłaszanych przez operatorów na wydziałach produkcyjnych, usuwanie awarii,
  • udział w ciągłym doskonaleniu stanu technicznego maszyn i urządzeń poprzez zgłaszanie i opracowywanie usprawnień.

oczekujemy

  • wykształcenia zasadniczego zawodowego lub średniego o kierunku mechanik lub pokrewnym,
  • umiejętności naprawy maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych,
  • znajomości obsługi pakietu MS Office,
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym.