mechanik utrzymania ruchu, nysa

lokalizacja
nysa, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/221/04/2021/MK - 69444

opis stanowiska

Międzynarodowa firma produkcyjna poszukuje osób z obszaru utrzymania ruchu.

zapraszamy do zapoznania się z ofertą i tym samym do aplikacji.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów: (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dopłata do posiłków, karta sportowa)
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • praca w międzynarodowej firmie

zadania

  • bieżące naprawy
  • zapewnienie płynnej realizacji zleceń produkcyjnych poprzez utrzymywanie dostępności pracy maszyn na jak najwyższym poziomie
  • aktualizacja dokumentacji technicznej
  • organizacja przeglądów i napraw urządzeń produkcyjnych

oczekujemy

  • wykształcenie średnie techniczne
  • praktyczna wiedza z obszaru utrzymania ruchu
  • chęci rozwoju w obszarze mechaniki/pneumatyki