mechanik, biskupice podgórne

lokalizacja
biskupice podgórne, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
4,000 - 6,000 PLN / M-C

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

marta zyguła+48 501332452
numer referencyjny
/519/01/2020/MZ - 67887

opis stanowiska

Pracuj w stabilnej branży i u zaufanego pracodawcy, który o Ciebie dba. Rozwiń umiejętności w branży motoryzacyjnej w najbardziej nowoczesnym zakładzie w Polsce.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA na numer 501 332 452 lub zgłoś się przez formularz aplikacyjny.

lokalizacja: Biskupice Podgórne /k. Wrocławia

oferujemy

  • od 4400 zł do 6500 zł brutto wynagrodzenia - zależnie od Twoich umiejętności
  • umowę o pracę bezpośrednio u Pracodawcy
  • bezpłatny dojazd z Wrocławia i innych miejscowości na trasie: Boguszów Gorce - Bielany Wrocławskie - Bielawa - Brzeg Dolny - Dzierżoniów - Jawor - Kamieniec Ząbkowicki - Kąty Wrocławskie - Kłodzko - Legnica - Leśnica - Niemcza - Nowa Ruda - Nysa - Pieszyce - Sobótka – Strzegom - Strzelin - Środa Śląska - Świdnica - Świebodzice - Wałbrzych - Wołów - Ząbkowice Śląskie - Ziębice
  • atrakcyjny pakiet relokacyjny - wsparcie finansowe w przeprowadzce do Wrocławia jeśli mieszkasz powyżej 100 km od zakładu
  • dofinansowanie do posiłków (dwudaniowy obiad za 5 zł)
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • realną możliwość rozwoju w ramach stanowiska bądź w innym dziale (szkolenia podnoszące kwalifikacje na koszt pracodawcy)
  • pracę w najnowocześniejszym zakładzie w Polsce i stabilnej branży
  • dodatkowe 3000 zł za polecenie pracownika

zadania

  • utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej
  • przeglądy oraz naprawa maszyn
  • obsługa narzędzi
  • prowadzenie dokumentacji technicznej

oczekujemy

  • wykształcenie min. średnie o profilu technicznym: mechatronika/ automatyka/ elektromechanika itp.
  • znajomość zagadnień z obszaru elektryki, mechaniki lub pneumatyki
  • dyspozycyjność do pracy w systemie równoważnym: 4 dni pracy/4 dni wolnego