mechanik, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
22.00 - 32.00 PLN za godzinę

liczba wakatów
10
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

dominika rak+48 693470027
numer referencyjny
/136/11/2018/DR - 54998

opis stanowiska

Szukasz pracy albo chcesz ją zmienić? Zależy Ci na współpracy ze stabilnym pracodawcą? Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku? Mamy dla Ciebie idealną pracę. Nie czekaj- podeślij CV!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie około 4000 tyś zł brutto
  • premie miesięczne
  • dofinansowanie do stołówki - dziennie 5 zł
  • fundusz socjalny ( m.in. karta Multisport, wczasy pod gruszą, bony świąteczne)
  • pracę od zaraz
  • pracę w systemie czterobrygadowym
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

zadania

  • wykonywanie zadań zgodnie z harmonogramem
  • zapewnienie prawidłowego utrzymania ruchu w pełnej sprawności wyposażenia produkcyjnego znajdującego się na terenie zakładu
  • prowadzenie dokumentacji
  • wykonywanie zadań zgodnie z systemem zarządzania jakością, systemem bezpieczeństwa i higieny pracy obowiązującym na zakładzie

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego/mechanicznego
  • znajomości obsługi komputera
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • odpowiedzialności