mechanik, grójec

lokalizacja
grójec, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

patrycja trzcińska+48 506463243
numer referencyjny
/614/05/2019/MK - 58762

opis stanowiska

Jesteś osobą spostrzegawczą i operatywną? Interesujesz się mechaniką i chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w tym obszarze? Aplikuj!

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premię absencyjną
  • indywidualny plan szkoleniowy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w małym zespole
  • deputat w postaci napojów i imprezy integracyjne
  • pracę w dogodnych godzinach
  • system pracy - 4 brygadowy
  • Lok. Kozietuły Nowe

zadania

  • naprawa maszyn i urządzeń mechanicznych i elektrycznych
  • bieżące przeglądy i regulacja maszyn
  • prace związane z instalacją i uruchomieniem nowych maszyn
  • nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem maszyn
  • nadzór nad dokumentacją maszyn
  • działania w oprogramowaniu Utrzymania Ruchy w zakresie pobierania i wprowadzania do magazynu części zamiennych i wprowadzania działań konserwacyjno -naprawczych
  • przygotowywanie dla Kierownika Technicznego zapotrzebowania na części zamienne

oczekujemy

  • wykształcenia kierunkowego- min. średnie techniczne
  • podstawowej znajomości języka angielskiego
  • pierwszego doświadczenia na podobnym stanowisku- mile widziane
  • uprawnień SEP do 1kV- mile widziane
  • umiejętności obsługi komputera ( pakiet MS Office)
  • znajomości schematów elektrycznych
  • spostrzegawczości i samodzielności
  • nastawienia na rozwiązywanie problemów