mechanik, kostrzyn nad odrą

lokalizacja
kostrzyn nad odrą, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marlena byczek+48 +607677599
numer referencyjny
/236/11/2020/MB - 66610

opis stanowiska

Chcesz się rozwijać i szukasz nowych wyzwań?

Masz wykształcenie jako Mechanik ?

Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie !

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zdobycie doświadczenia
  • przyjazne środowisko pracy i dobra atmosferę w pracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia i opieki medycznej
  • dojazd do pracy autokarem płatny 10 zł/mc, m.in. z Gorzowa Wlkp., Rzepin, Chojna, Myślibórz, Dębno

zadania

  • bieżąca naprawa maszyn produkcyjnych,
  • kontrola i nadzór nad liniami produkcyjnymi,
  • regulacje geometrii na zgrzewarkach wibracyjnych i ultradźwiękowych,
  • terminowe wykonywanie przeglądów kontrolnych

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego lub zawodowego o kierunku mechanika lub pokrewne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • chęci uczenia się