mechanik, kożuchów

lokalizacja
kożuchów, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

natalia maszkiewicz+48 665303009
numer referencyjny
/368/04/2019/NM - 57984

opis stanowiska

Jesteś doświadczonym mechanikiem ?

A może masz doświadczenie w branży drzewnej ?

Może to oferta właśnie dla Ciebie.

oferujemy

  • umowa o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w systemie trzyzmianowym
  • możliwość rozwoju

zadania

  • zapewnienie ciągłości produkcji oraz sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • diagnozowanie oraz usuwanie przyczyn awarii i usterek
  • prace modernizacyjne przy liniach produkcyjnych
  • udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych
  • serwisowanie oraz wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń
  • prowadzenie prac konserwacyjno – remontowych
  • dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń
  • tworzenie raportów i dokumentacji technicznej

oczekujemy

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, preferowane techniczne,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu
  • umiejętność samodzielnej pracy w zakresie diagnostyki i usuwania awarii mechanicznych
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu w przypadku wystąpienia awarii
  • Znajomość układów pneumatyki i hydrauliki siłowej
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • wiedza praktyczna i teoretyczna na temat funkcjonowania urządzeń
  • praca w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność
  • znajomość MS Office
  • mile widziane uprawnienia energetyczne do 1kV

Jeśli zainteresowała Cie oferta pracy, wyślij sms o treści: "mechanik" pod numer: 665 303 009.