mechanik, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

agnieszka rokiciniak+48 601805355
numer referencyjny
/613/03/2021/AR - 69076

opis stanowiska

Jesteś mechanikiem z 2 letnim doświadczeniem? Szukasz pracy w Łodzi? Nie przeszkadza Ci zmianowy charakter pracy? Szukasz stabilnego zatrudnienia na umowę o pracę? Nie zwlekaj - Aplikuj!

miejsce pracy = Łódź

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednie)
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty sportowej, ubezpieczenie grupowe na dobrych warunkach oraz dofinasowanie do obiadów - firmy zewnętrzne dostarczające gotowe obiady a także desery , koktajle i pizze

zadania

  • Diagnostyka i naprawa maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych
  •  Prowadzenie regularnych przeglądów, prac konserwacyjnych
  •  Wykonywanie regulacji, kontroli i ocena stopnia zużycia podzespołów i układów mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych
  •  Kontrola i regulacja maszyn po naprawach
  •  Identyfikowanie i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne do konserwowanych urządzeń
  •  Wykonywanie prac modernizacyjnych oraz wdrożeniowych z obszaru mechaniki, hydrauliki siłowej
  •  Dbałość i aktualizowanie dokumentacji technicznej, instrukcji, schematów,
  •  Rozpoznawanie potrzeb użytkowników, udzielanie porad, instrukcji i pouczeń

oczekujemy

  •       Wykształcenie min. średnie techniczne (Mechanika, Elektromechanika i pokrewne)
  •        Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące , kolejna 9 miesięcy
  •        Samodzielność, proaktywność
  • gotowość do pracy zmianowej